Sobota 10 grudnia
Danieli, Julii, Eulalii
RADOM aktualna pogoda

Ślubowanie klas pierwszych. Utrudnienia w ruchu podczas przemarszu

dm, MZDiK 2022-04-20 09:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym przemarszem, w dniu 22 kwietnia 2022 roku (piątek) w godzinach około 11:00-13:00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu kołowym i opóźnienia w kursowaniu autobusów na Kapturze i w Śródmieściu.

Przemarsz odbędzie się z okazji ślubowania klas pierwszych Szkół imienia 72 Pułku Piechoty Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Będzie składał się z trzech części: część 1A (od godziny 11:00) - ulicami Saską, Chłodną, Okulickiego, Reja i Żeromskiego do placu Konstytucji 3 Maja; część 1B (od godziny 11:10) - ulicami Malczewskiego, Kelles-Krauza i Focha do placu Konstytucji 3 Maja; część 2 (od godziny 12:45): od placu Konstytucji 3 Maja ulicą Focha na plac Jagielloński.

Przemarsz może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na większości linii (nie będzie to dotyczyło wyłącznie linii 3, 13, 14, 18, 20, 21, 22 i 24).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca przemarszu i o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych