Środa 28 września
Luby, Wacława, Salomona
RADOM aktualna pogoda

Policyjny pies odnalazł zaginionego

dm, KWP 2022-05-17 12:14:00

Radomscy policjanci prowadzili poszukiwania 88-latka. W poszukiwaniach brał udział także policyjny przewodnik z psem Naditem. To właśnie oni odnaleźli mężczyznę.

Dyżurny radomskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 88-letniego mężczyzny z Radomia. Z informacji przekazanych przez żonę zaginionego wynikało, że wyszedł z domu około godziny 11:30 i do niego nie wrócił. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu. Ze względu na stan jego zdrowia, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Wśród skierowanych do działań funkcjonariuszy był mł. asp. Wojciech Gryzło wraz ze swoim psem służbowym o imieniu Nadit. Pies po zapoznaniu się z zapachem z odzieży przekazanej przez żonę zaginionego mężczyzny, natychmiast podjął trop. Zaprowadził swojego przewodnika do miejsca, w którym przebywał mężczyzna, pokonując blisko 2 kilometry. Odnaleziony 88-latek był zdezorientowany, ale nie potrzebował pomocy medycznej. Dzięki pomocy Nadita mężczyzna wrócił do swojego domu.

Komentarze naszych czytelników

  • TyfUSeK z Brukseli.

    2022-05-18 01:33:29

    Płaca mu to łaski nie robi.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych