Czwartek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Nabór do szkół podstawowych zakończony

dm, UM Radom 2022-04-11 14:54:00

Zakończyła się rekrutacja do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły obwodowej byli przyjmowani z urzędu, natomiast w postępowaniu rekrutacyjnym uczestniczyły dzieci, dla których wybrana szkoła nie jest szkołą obwodową.

W nowym roku szkolnym do I klas szkół podstawowych będzie uczęszczało łącznie 1793 dzieci. Z tego grona do szkół spoza obwodu zostało zakwalifikowanych 429 uczniów. Ich rodzice mają teraz czas do 21 kwietnia, do godz. 15.00, by potwierdzić wolę zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

Postępowanie uzupełniające doklas I wszkołach podstawowych rozpocznie się 1 czerwca. Tego dnia w systemie rekrutacyjnym zostanie opublikowany wykaz wolnych miejsc.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych