Środa 28 września
Luby, Wacława, Salomona
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Utrudnienia w ruchu podczas przemarszu

dm, MZDiK 2022-05-17 12:17:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem, w dniu 18 maja 2022 roku (środa) w godzinach około 9:30-10:00 mogą wystąpić okresowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów linii miejskich na Ustroniu i na Plantach.

Przemarsz zacznie się przed siedzibą Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy alei Grzecznarowskiego. Następnie uczestnicy (według zapowiedzi organizatorów będzie to około 100 osób) przejdą aleją Grzecznarowskiego (pod torami) oraz ulicami Dowkontta, Kościuszki i Narutowicza do stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przemarsz może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym (głównie na skrzyżowaniach) oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 23 i 25.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca przemarszu i o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Organizatorem zgromadzenia i przemarszu jest dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy alei Grzecznarowskiego 15 w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych