Sobota 13 sierpnia
Diany, Hipolita, Kasjusza
RADOM aktualna pogoda

Komunikat Urzędu Miejskiego

dm, UM Radom 2022-06-23 16:38:00

W związku z obowiązkiem złożenia do dnia 30 czerwca 2022 r deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), Urząd Miejski w Radomiu informuje, że w sobotę 25 czerwca, w Biurze Obsługi Mieszkańca, przy ul. Kilińskiego 30 zostanie uruchomiony punkt przyjmowania deklaracji. Tego dnia punkt będzie czynny w godzinach od 9 do 13.

Dodatkowo, w przyszłym tygodniu zostaną wydłużone godziny pracy Biura Obsługi Mieszkańca. W dniach 27-30 czerwca będzie ono czynne do godziny 17.30.

Przypominamy również, że deklarację można złożyć także drogą elektroniczną przez internet, za pomocą profilu zaufanego, podpisu kwalifikowanego lub e-dowodu na stronie www.zone.gunb.gov.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych