Sobota 10 grudnia
Danieli, Julii, Eulalii
RADOM aktualna pogoda

Jak święta, to na zakupy tylko na Korej

2022-04-16 08:05:00

Zmieniają się mody i przyzwyczajenia ludzi, przybywa sklepów, dyskontów i galerii handlowych, lecz jedno w Radomiu się nie zmienia – przed każdymi świętami najwięcej klientów przyciąga Korej.

Na zakupy, na Korej ściągają tłumy z całego miasta i nie tylko

Także przed tegoroczną Wielkanocą, mimo niesprzyjającej pogody, na ulicę Wernera ściągają tłumy z całego miasta i nie tylko. Nie inaczej jest w Wielki Piątek. Czy to targowisko, czy hale handlowe wszędzie pełno ludzi chcących kupić najświeższe towary czy zrobić prezenty. Dzięki temu, że spółka rozbudowała parkingi, także z zaparkowaniem nie ma większego problemu.

Bardzo szeroki asortyment, także ten związany bezpośrednio z okresem świątecznym, jak różnego rodzaju ciasta, żonkile i tulipany, bazie i stroiki, baranki kuszą bardzo przystępnymi cenami. Jak nigdzie indziej prawie do każdego stoiska ustawiają się kolejki, ale poświęcenie kilku minut, by otrzymać towar najwyższej jakości opłaci się przy świątecznym stole.

I jeszcze jedno - jak zawsze handlowcy z Korei podkreślają swój atut, że aż 90 procent oferowanych przez nich towarów pochodzi od polskich dostawców i producentów. A ci, którzy zakupy zostawiają na ostatnią chwilę, mogą spokojnie odwiedzić Korej w sobotę, bo będzie normalnie czynna.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • Kupiec

    2022-04-16 19:37:13

    Taniej niż w marketach i wszystko świeże. Kto ma w głowie olej idzie kupować na Śląską lub Korej.  A że PiSu przebrała się już miarka obalimy i ten stagan kurdupla Jarka.  Pójdzie jak ta Moskwa na dno. Kaczor i nawet pływać nie potrafi. Za tą inflację i ich ład niech go szlak trafi. I na dno 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych