Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Zgłoś się do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

cir 2021-09-07 08:24:00

Przed nami nowy sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Zmagania na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną rozegrane już po raz 21. Chętni do udziału w rywalizacji proszeni są o kontakt do piątku, 10 września.

Koordynacja rozgrywek ekip amatorskich od lat stanowi jedną z charakterystycznych części działalności MOSiR-u. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wyjątkowa atmosfera towarzysząca zmaganiom, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które zachęcają kolejne pokolenia do udziału w rywalizacji.

Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego w poniedziałkowy i czwartkowy wieczór. Do drużyny można zgłosić maksymalnie 16 graczy. Zawodnikami mogą być osoby pełnoletnie, a w drużynie może występować tylko jeden profesjonalista (zawodnik uczestniczący w rozgrywkach ligowych PZPN) lub nieograniczona ich liczba, w przypadku ukończenia 35. roku życia (rocznik 1986 i starsi). Na najlepszych czekać będą m.in. puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy.

Zachęcamy więc do rywalizacji, a na chętnych do uczestnictwa w tegorocznej odsłonie ligi ALPN czekamy do 10 września (piątek) do godz. 15.30. Po weryfikacji ustalony zostanie system, jakim rywalizować będą zespoły w tym sezonie. Szczegółowe informacje dotyczące kosztu udziału w rozgrywkach oraz zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do piątku 10 września.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych