Sobota 2 grudnia
Balbiny, Pauliny, Rafała
RADOM aktualna pogoda

Zgłoś się do 22. edycji ALPN

dm, MOSiR 2022-09-07 08:40:00

Przed nami nowy sezon Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Zmagania na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną rozegrane już po raz 22. Chętni do udziału w rywalizacji proszeni są o kontakt do czwartku, 8 września.

Koordynacja rozgrywek ekip amatorskich od lat stanowi jedną z charakterystycznych części działalności MOSiR-u. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wyjątkowa atmosfera towarzysząca zmaganiom, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które zachęcają kolejne pokolenia do udziału w rywalizacji.

Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego w poniedziałkowy i czwartkowy wieczór. Do drużyny można zgłosić maksymalnie 16 graczy. Zawodnikami mogą być osoby pełnoletnie, a w drużynie może występować tylko jeden profesjonalista (zawodnik uczestniczący w rozgrywkach ligowych PZPN) lub nieograniczona ich liczba, w przypadku ukończenia 35. roku życia (rocznik 1987 i starsi). Na najlepszych czekać będą m.in. puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy.

Zachęcamy więc do rywalizacji, a na chętnych do uczestnictwa w tegorocznej odsłonie ligi ALPN czekamy do 8 września (czwartek) do godz. 15.30. Po weryfikacji ustalony zostanie system, jakim rywalizować będą zespoły w tym sezonie. Szczegółowe informacje dotyczące kosztu udziału w rozgrywkach oraz zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do czwartku, 8 września.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych