Piątek 12 sierpnia
Klary, Lecha, Hilarii
RADOM aktualna pogoda

Turniej AG PlenSUN OPEN [ZDJĘCIA]

dm 2022-06-17 22:22:00

Na kortach AG Tenis przy ul. Chorzowskiej odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego AG PlenSUN OPEN. W turnieju wzięło udział 18 par, w formule deblowej, którzy przyjechali z Lublina, Kielc, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Radomia.

Po dwóch dniach zmagań, zwycięzcami turnieju została para Jarosław Dybus i Ryszard Iwański, która pokonała w finale Magdę Fokt i Jarosława Zagożdzona. Na trzecim miejscu podium stanęła para Dawid Piasek i Grzegorz Karasiewicz.

Uczestnicy chwalili organizatorów za profesjonalne przygotowanie turnieju oraz gospodarza obiektu AG Tenis, za perfekcyjnie przygotowane korty. Rozgrywki stały na dość wysokim, jak na amatorów, poziomie. Było wiele długich, niezwykle emocjonujących wymian oraz akcji przy siatce. Celem imprezy było zwiększenie aktywności fizycznej społeczeństwa i pokazanie roli sportu oraz tenisa ziemnego, jako środka na utrzymanie dobrego zdrowia.

Impreza mogła odbyć się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz sponsorom: marce PlenSUN, AG Tenis, Renault Karasiewicz i Syn, Head, MStudio, BestDrive ASO Bińkowski, SushiROOM, WineMarket, Split i WielkoDruk.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych