Sobota 10 grudnia
Danieli, Julii, Eulalii
RADOM aktualna pogoda

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Radomiaka w rundzie wiosennej

dm, radomiak.pl 2022-01-23 11:01:00

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Radomiaka w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Tradycyjnie - w pierwszej kolejności na Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej. W internecie sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek.

W związku z tym, że rozegrany 14 grudnia 2021 r. mecz 17. kolejki z Piastem Gliwice odbył się bez udziału publiczności, karnety z jesieni zachowują ważność na mecz 20. kolejki: Radomiak - Wisła Płock (7 lutego, 18:00). Tak więc sprzedaż karnetów na rundę wiosenną obejmie siedem pozostałych meczów:
21. kolejka: Radomiak - Raków Częstochowa (12 lutego)
23. kolejka: Radomiak - Lechia Gdańsk (25-28 lutego)
26. kolejka: Radomiak - Stal Mielec (18-21 marca)
28. kolejka: Radomiak - Jagiellonia Białystok (8-11 kwietnia)
30. kolejka: Radomiak - Cracovia (22-25 kwietnia)
32. kolejka: Radomiak - Zagłębie Lubin (7-8 maja)
33. kolejka: Radomiak - Wisła Kraków (14-15 maja)

Cena karnetu na powyższe 7 meczów - 280 zł.

Idąc z duchem czasu i dbaniem o środowisko, odchodzimy od plastikowych kart. Karnety będą sprzedawane w formie elektronicznej. W momencie sprzedaży plik z kodem QR zawierający również, zgodnie z wymogami ustawy o imprezach masowych, imię, nazwisko i pesel kibica, będzie przesyłany na adres mailowy podawany przez osoby kupujące karnety. Karnety wyświetlane w smartfonach, będą odczytywane na bramkach przy wejściu na stadion. Osoby nie posiadające smartfonów, mogą je wydrukować.

Przypominamy, że bilety zakupione na mecz Radomiak - Piast Gliwice także zachowują ważność. Jak już informowaliśmy, można je będzie wymienić na bilety, na dowolnie wybrany mecz rundy wiosennej sezonu 2021/2022, gdy już ruszy ich sprzedaż (tydzień przed meczem).

Radomiak.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych