Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Trwa sprzedaż biletów na mecz Radomiak - Pogoń Szczecin

cir, Radomiak.pl 2021-09-08 11:35:00

Na wyspie Radomiaka w Galerii Słonecznej można już kupować wejściówki na mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Radomiak Radom - Pogoń Szczecin.

Bilety w cenie 50 zł. Przypominamy, że osoby zaszczepione przeciw COVID-19, przy zakupie biletu podpisują oświadczenie o zaszczepieniu (sprzedaż jest otwarta dla wszystkich - oświadczenie o zaszczepieniu podpisują jedynie osoby, które są zaszczepione).

O uruchomieniu sprzedaży stacjonarnej w kasie MOSiR przy ul. Narutowicza oraz sprzedaży online, Klub poinformuje w oddzielnym komunikacie na Facebooku.

Sprzedaż biletów w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej trwa od godz. 10 do 20. Mecz Radomiaka z Pogonią rozpocznie się w poniedziałek (13 września) o godz. 20:30 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Nadal trwa również sprzedaż karnetów na domowe mecze Radomiaka w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy (karnet tańszy o dwa mecze, które się odbyły - z Legią i Wartą), tj. w cenie 280 zł. W kasie MOSiR będzie można kupować karnet na Trybunę A, a w Zielonej Wyspie można kupować karnety na Trybunę B. 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych