Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska

dm, MOSiR 2021-11-17 15:01:00

Rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia lodowiska miejskiego. W zbliżającym się sezonie łyżwiarskim funkcjonować będzie w nowej lokalizacji, przy ul. Bulwarowej.

Foto: MOSiR

Do tej pory Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował lodowisko na placu przed wejściem na stadion przy ulicy Narutowicza. Ze względu na to, że na tym ostatnim obiekcie w grudniu oraz lutym swoje mecze rozgrywać będą piłkarze Radomiaka, spółka znalazła nową lokalizację - na kortach przy ul. Bulwarowej.

- Rozpoczął się montaż elementów lodowiska. Po kompletnym złożeniu oraz sprawdzeniu instalacji będziemy czekać na możliwość zbudowania tafli. Ten proces będzie możliwy wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, czyli utrzymujących się dłużej ujemnych temperaturach nocnych - wyjaśnia Michał Podlewski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

- Obiekt jest dostosowywany do przyjęcia fanów lodowych szaleństw, łyżwy, które będą dostępne w wypożyczalni, zostały już naostrzone. W uzależnieniu od sytuacji w kraju kwestie organizacyjne związane z działalnością lodowiska w czasie pandemii przedstawione zostaną bliżej inauguracji sezonu i terminu otwarcia - dodaje.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej www.mosir.radom.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych