Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

''Radomiak Cup''. Radosny turniej na boiskach przy ul. Struga

dm 2021-09-06 13:05:00

Ponad 170 dzieci, walczyło o zwycięstwo w turnieju RADOMIAK CUP 2021. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, każdy z zespołów pozostawił serce na boisku. Do zaciętej walki zachęcali fani, którzy nieustannie kibicowali swoim drużynom.

W zawodach wzięło udział 170 młodych piłkarzy

Turniej rozegrano na boiskach treningowych przy ul. Struga, na których na co dzień trenuje pierwszy zespół Radomiaka występujący w PKO BP Ekstraklasie. To był dodatkowy powód do dumy dla młodych piłkarzy. Fantastycznie spisały się wszystkie zespoły, a w szczególności Akademia RKS Radomiak Radom, która zajęła pierwsze miejsce.
- Dziękujemy za przyjazd wszystkich 16-tu drużyn w tym klubów partnerskich Akademii RKS Radomiak Radom. Dodatkowo zaszczycili nas swoją obecnością ekstraklasowi piłkarze Leandro Rossi oraz Maciej Świdzikowski. Wszyscy obserwatorzy zmagań byli pod wrażeniem umiejętności piłkarskich młodych adeptów piłki nożnej - mówi dyrektor sportowy Akademii, Damian Aderek.
Wszystkim uczestnikom turnieju, zawodnikom i trenerom, oprócz wspaniałych warunków do sportowej rywalizacji zapewniono posiłki. Najlepsze zespoły nagrodzono pucharami, wyróżniający się zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne, a wszyscy uczestnicy upominki Radomiaka.
Klasyfikacja końcowa:
1. Akademia RKS Radomiak Radom
2. FC Mundialito
3. BKS Lublin
4. Energia Kozienice
5. Syrenka Soccer School
6. Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski
7. Centrum Radom
8. Lublinianka Lublin
9. Akademia RKS Radomiak Radom II
10. GKS Bełchatów
11. Perełkio Lublin
12. Akademia RKS Radomiak Radom III
13. Talencik Radom
14. Mundialito Grójec II
15. Galacticos II
16. Akademia RKS Radomiak Radom IV
Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które pomogły w organizacji turnieju oraz zawodnikom, trenerom, kibicom za stworzenie wspaniałej, sportowej atmosfery.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych