Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Narodowy Dzień Sportu w PSP nr 9

dm, radomiak.pl 2022-09-20 16:32:00

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Sandomierskiej w Radomiu odbył się dziś Narodowy Dzień Sportu z udziałem piłkarzy i sztabu szkoleniowego Radomiaka Radom.

Dzieci i młodzież miały okazje odbyć wyjątkowe zajęcia z zawodnikami Zielonych, Jakubem Nowakowskim i Dominikiem Sokołem, czyli wychowankami naszego Klubu oraz członkiem sztabu szkoleniowego, trenerem bramkarzy - Jakubem Studzińskim.

Sala gimnastyczna PSP nr 9 w Radomiu od wczesnych godzin dopołudniowych zapełniała się dziećmi i młodzieżą. Wszystko dlatego, że każdy chciał zrobić sobie zdjęcia, otrzymać autograf czy upominki od przedstawicieli naszego Klubu. Najważniejsze były jednak wspólne zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, z pomocą piłkarzy z PKO BP Ekstraklasy. To wszystko uświetniło Narodowy Dzień Sportu.

Najpierw slalomy z piłkami, strzały na bramki czy w końcu wspólny mecz odbyli najmłodsi uczniowie z klas 1-3. Następnie przeprowadzone zostały treningi sprawnościowe dla dzieci z klas 4-8. Całą imprezę swoją obecnością uświetniła Katarzyna Kalinowska, wiceprezydent Radomia, a otworzyła ją Beata Badeńska, dyrektor PSP nr 9 w Radomiu.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych