Czwartek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Murek w Radomce

dm, radomka.com 2021-12-20 13:20:00

Natalia Murek została nową siatkarką E.Leclerc Moya Radomki Radom. 22-letnia przyjmująca w bieżących rozgrywkach Tauron Ligi zdobyła 153 punkty w 11 meczach w barwach Volley Wrocław.

Murek po rozwiązaniu kontraktu z drużyną z Wrocławia, dołączyła do Radomki i może zadebiutować w radomskich barwach już w meczu z ŁKS-em w Łodzi.

- Po rozwiązaniu kontraktu we Wrocławiu przez Natalię, nie wahaliśmy się ani chwili. Taka siatkarka to duże wzmocnienie dla każdego zespołu i bardzo cieszymy się z tego, że będzie grała właśnie w naszym klubie - powiedział dyrektor klubu, Łukasz Kruk.

Zadowolenia nie kryje także pierwszy szkoleniowiec drużyny. - Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się pozyskać taką siatkarkę i z optymizmem patrzę na ten transfer. Cieszy mnie to, ze będę mógł mieć szansę pracować z Natalią, bo jej charakter połączony z wysokim poziomem sportowym są gwarantem tego, że Natalia będzie ważną częścią naszej drużyny - powiedział trener Riccardo Marchesi.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę zasilić drużynę Radomki. Chciałabym podziękować Jackowi Grabowskiemu, bez którego ten transfer nie byłby możliwy. Mam nadzieję, że swoją dobrą grą pomogę radomskiemu zespołowi w osiągnięciu dobrych wyników - powiedziała Natalia Murek.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych