Sobota 10 grudnia
Danieli, Julii, Eulalii
RADOM aktualna pogoda

Miejskie lodowisko już czynne

dm, MOSiR 2021-12-17 15:01:00

Miłośnicy łyżwiarstwa mogą już korzystać z lodowiska miejskiego, które w tym roku jest zlokalizowane na kortach, przy ulicy Bulwarowej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnił obiekt radomianom w piątek, 17 grudnia. Tradycyjnie na korzystających z lodowiska czeka wiele promocji.

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, mają do dyspozycji ponad 200 par łyżew. Prace związane z ostrzeniem sprzętu i profesjonalnego przygotowania go do sezonu odbyły się na przełomie listopada i grudnia. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji.

Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski lodowisko będzie czynne od godz. 9.00 do 21.00. Wejścia na taflę będą się odbywać w godzinach 9.00-13.00 oraz od 15.00 do 20.00. Ostatnie wejścia w sesji przedpołudniowej są planowane na godz. 12.50, w sesji wieczornej na godz. 19.50. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli. jest przewidziana w godzinach 14.00-1500. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.

Znamy także ceny, jakie będą obowiązywały w tym sezonie. Za bilet normalny zapłacimy 10 zł/godz., ulgowy - 8 zł/godz., wypożyczenie łyżew - 7 zł. Bilet grupowy kosztuje 5 złotych od osoby (grupa to minimum 10 osób. Bilet grupowy obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00). Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 5 złotych od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 20 złotych za trzy osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 5 złotych. Warto zaznaczyć, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej na tafli, nie będzie musiał wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu.

Także do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 100 złotych otrzymamy 15 złotych gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania; za kartę 250 złotych otrzymamy 50 złotych gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania, a za kartę 350 złotych aż 80 złotych gratis, czyli w sumie 430 złotych do wykorzystania.

Z Kartą Rodzina Plus, Radomską Kartą Seniora oraz Kartą Rodziny Osoby z niepełnosprawnością wejście kosztować będzie 6 zł/godz.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych