Wtorek 30 maja
Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
RADOM aktualna pogoda

Kozak rozwiązał kontrakt, 16-latek podpisał umowę z Radomiakiem

dm, radomiak.pl 2021-11-19 08:37:00

Radomiak poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Miłoszem Kozakiem i podpisaniu umowy z utalentowanym 16-latkiem, Jakubem Snopczyńskim. Szczegóły poniżej.

Jakub Snopczyński

Kontrakt z Miłoszem Kozakiem rozwiązany

"Zarząd Klubu Radomiak Radom informuje o rozwiązaniu kontraktu z Miłoszem Kozakiem, za porozumieniem stron, z powodów osobistych zawodnika. Decyzja została poprzedzona merytoryczną analizą sytuacji przeprowadzoną w duchu wzajemnego szacunku i życzliwości.

Miłosz Kozak trafił do naszego Klubu przed sezonem 2020/2021 z Chrobrego Głogów. W sumie rozegrał w Radomiaku 47 meczów (10 PKO BP Ekstraklasa, 33 Fortuna I Liga, 4 Puchar Polski). Zdobył 2 bramki (obie w I Lidze), zanotował 10 asyst (8 w I Lidze, 2 w Ekstraklasie)" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Jakub Snopczyński podpisał kontrakt z Radomiakiem

Utalentowany 16-latek Jakub Snopczyński podpisał profesjonalny kontrakt z Radomiakiem Radom.

Kuba jest wychowankiem Akademii Radomiaka. Od najmłodszych lat szkolił się w naszym Klubie, przechodząc przez wszystkie szczeble juniorskie aż do seniorów. Został dostrzeżony przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny podczas treningów Top Talent Elite, które prowadzone są m.in. przez trenera Dariusza Banasika.

W ostatnim czasie ofensywny zawodnik jest podstawowym graczem rezerw prowadzonych przez Patryka Wolskiego. 16-latek ma już na swoim koncie kilka bramek strzelonych w Tymex Lidze Okręgowej i coraz lepiej radzi sobie w rywalizacji z seniorami.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych