Piątek 12 sierpnia
Klary, Lecha, Hilarii
RADOM aktualna pogoda

Kolejne medale radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski!

dm 2022-06-12 13:27:00

Zawodnicy RLTL Optimy Radom Martyna Kotwiła i Patryk Kozłowski zostali mistrzami Polski seniorów w biegach na 200 i 5000 metrów! To kolejne medale naszych lekkoatletów podczas zawodów rozgrywanych w Suwałkach.

Po niesamowitych wynikach osiąganych przez zawodników RLTL Optimy w piątek, w sobotę radomianie poszli za ciosem. Najpierw złoto na 200 metrów wywalczyła Martyna Kotwiła, a później ten sam wynik w biegu na pięć kilometrów powtórzył Patryk Kozłowski. Tuż za nim przybiegł jego klubowy kolega, Mateusz Gos.

Ponadto wysoko punktowane czwarte lokaty zajęli Julia Adamczyk w skoku w dal oraz Olgierd Michniewski na 110 m ppł. To wszystko oznaczało, że radomski klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw! Gratulujemy!

Medale radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych