Czwartek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Enea Nowa Energia z Akademią Radomiaka

dm, radomiak.pl 2021-12-15 13:05:00

Grupa Enea – sponsor Radomiaka, wspiera także Akademię Radomiaka, młodzieżową sekcję piłki nożnej radomskiego klubu z Ekstraklasy. Dzięki tej współpracy, młodzi piłkarze zyskają zastrzyk dobrej, sportowej energii!

Umowa pomiędzy Eneą Nowa Energia a RKS Radomiak zakłada wsparcie świątecznego turnieju piłkarskiego, który odbędzie się w najbliższy weekend (sobota, 18 grudnia) w Radomskim Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Zawodnicy i trenerzy Akademii Radomiaka otrzymają również nowe stroje sportowe.

– Cieszymy się, że Enea Nowa Energia może wesprzeć młodych sportowców Radomiaka – mówi Krzysztof Czaban, prezes zarządu Enei Nowa Energia. – Z przyjemnością włączamy się w promocję zdrowego, sportowego trybu życia wśród naszych najmłodszych. Grupa Enea wspiera takie inicjatywy, a w tych młodych zawodnikach widzi nadzieję dla radomskiego, ale i polskiego sportu. Jako sponsor, patrzymy również na promocyjny efekt współpracy i jestem przekonany, że będzie on w pełni satysfakcjonujący. Życzę młodym piłkarzom wielu sportowych sukcesów, a Akademii Radomiaka nowych, utalentowanych zawodników – dodał Krzysztof Czaban.

– Współpraca z Eneą Nowa Energia to wyraz docenienia i zaufania, a także pozytywna ocena działań marketingowych naszego seniorskiego klubu z Ekstraklasy na rzecz Grupy Enea. Mamy nadzieję, że Akademia również podoła temu zadaniu – zaznaczył Sławomir Stempniewski, prezes klubu RKS Radomiak, pod którego skrzydłami działa Akademia Radomiaka.

Grupa Enea od lat wspiera sport, zarówno zawodowy, jak i młodzieżowy. Jest sponsorem m.in. wielu drużyn siatkarskich, koszykarskich i piłkarskich, w tym RKS Radomiaka. Jest też sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, Polskiego Związku Zapaśniczego i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Ambasadorską marki jest Natalia Partyka, utytułowana zawodniczka tenisa stołowego i wielokrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, medalistka igrzysk paraolimpijskich.

Spółka Enea Nowa Energia, która jest częścią Grupy Enea, zarządza projektami opartymi na odnawialnych źródłach energii (OZE), w tym elektrowniami wodnymi, farmami wiatrowymi i fotowoltaicznymi oraz biogazowniami. Oddziały spółki zlokalizowane są na terenie całej Polski, w tym m.in. w Radomiu, Koronowie, Jastrowiu i Płotach.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych