Środa 22 marca
Katarzyny, Bogusława, Kazimierza
RADOM aktualna pogoda

Bezpłatne treningi dla dzieci z Ukrainy w Akademii Radomiaka

dm, radomiak.pl 2022-03-04 12:10:00

Radomiak S.A. zaprasza wszystkie dzieci z Ukrainy na bezpłatne treningi do Akademii naszego Klubu. Mamy nadzieję, że przeżyją one pozytywne, sportowe emocje i chociaż na chwilę zapomną o grozie wojny i tęsknocie za swoim krajem.

Coraz więcej obywateli Ukrainy przybywa do naszego regionu z uwagi na wojnę w swoim kraju. Nasz Klub wspierając wszelakie akcje, prowadzone m.in. przez miasto (jak zbiórki w Kamienicy Deskurów), wyszedł również z inicjatywą do najmłodszych uchodźców z tego kraju - czytamy na radomiak.pl.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Ukrainy na bezpłatne treningi do Akademii Radomiaka. Więcej informacji o zajęciach udzielają trenerzy poszczególnych roczników (tutaj kontakty) oraz dyrektor sportowy Akademii - Damian Aderek (nr telefonu: 607 409 312) - informuje klub.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych