Wtorek 30 maja
Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
RADOM aktualna pogoda

Alanko odchodzi z Radomki

dm, radomka.com 2021-12-02 10:20:00

Z końcem listopada w radomskim klubie przestaje występować Kaisa Alanko. Fińska rozgrywająca stanowiła zastępstwo dla kontuzjowanej Katarzyny Skorupy.

Transfer Kaisy odbył się pod koniec sierpnia, na czas rehabilitacji podstawowej rozgrywającej Katarzyny Skorupy. Mecz z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów był ostatnim spotkaniem zagranicznej zawodniczki w radomskich barwach. Łącznie rozegrała ona 10 meczów, zdobyła 22 punkty, w tym 6 asów i 5 bloków.

- Bardzo dziękujemy Kaisie za grę w naszej drużynie. Pomogła nam w trudnej sytuacji i jesteśmy jej za to wdzięczni. Kontrakt obowiązywał do końca listopada i powrotu Katarzyny Skorupy. Ze swojej strony mogę dodać, że Kaisa była dobrym duchem zespołu, wykazywała się pełnym profesjonalizmem; nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia - komentuje dyrektor Łukasz Kruk.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych