Czwartek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Akcja Zima 2022 na obiektach MOSiR-u

dm, MOSiR 2022-01-19 08:08:00

Szeroki wachlarz atrakcji przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla radomian na okres ferii zimowych w ramach akcji Zima 2022.

W trakcie ferii zimowych lodowisko miejskie, które funkcjonuje przy ul. Bulwarowej, czynne będzie w godz. 9-21. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli, przewidziana jest w godz. 14-15. W poniedziałki, środy i piątki do południa odbywać się będą zajęcia łyżwiarskie z instruktorem. Dzieci i młodzież pod okiem instruktora będą mogły uczyć się i doskonalić umiejętności w godzinach 9-11.

W czasie wolnym od zajęć szkolnych zachęcamy całe rodziny do skorzystania z bogatej oferty radomskich pływalni. Aquapark Neptun czynny będzie od godz. 7 do 22. Na pływalni Orka przy ul. Młynarskiej 17 oraz pływalni Delfin przy ul. Piastowskiej 17 od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-14, dzieci i młodzież szkolna będą mogły nabyć bilet promocyjny w cenie 5zł/godz.

We wtorki i czwartek, w godz. 11-12.30, MOSiR organizuje zajęcia ABC Tenisa na kortach przy ul. Bulwarowej.

Podobnie jak w poprzednich latach, ciekawą propozycję znajdą dla siebie pasjonaci połączenia tańca, zajęć fitness i muzyki. MOSiR wraz z Esfit Studio zaprasza na zajęcia we wtorki oraz czwartki w godz. 16-17.

MOSiR we współpracy z lokalnymi klubami zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych na zajęcia lekkoatletyczne, bokserskie i kickbokserskie.

W trakcie zimowych ferii na obiektach MOSiR odbędzie się także szereg meczów ligowych, radomskich ekip rywalizujących na najwyższych szczeblach rozgrywkowych: siatkarzy, siatkarek, koszykarzy oraz piłkarzy.

Akcja Zima 2022 w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu - szczegóły akcji - TUTAJ.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych