Sobota 2 grudnia
Balbiny, Pauliny, Rafała
RADOM aktualna pogoda

Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmu

dm 2023-09-07 16:33:00

Koalicja Obywatelska oficjalnie przedstawiła dziś kandydatów z regionu radomskiego do Sejmu RP. Liderem listy jest Joanna Kluzik-Rostkowska.

- Nasza lista jest na tyle różnorodna, że uda nam się skutecznie powalczyć o jak najwięcej mandatów - powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska. - To wybory, które zdecydują o przyszłości naszego kraju, o tym czy Radom i ziemia radomska będzie nadal tolerancyjny i otwarty - dodał poseł Konrad Frysztak.

Lista KO w wyborach do Sejmu RP w regionie radomskim:

Liderem listy jest Joanna Kluzik-Rostkowska, na drugim miejscu znajduje się Konrad Frysztak, a na trzecim Marta Michalska-Wilk. Kolejne miejsca zajmują kolejno: Tomasz Śmietanka, Kamila Kaczorowska, Monika Kozłowska, Dominika Piekarska, Urszula Karpała, Anita Gołosz, Rafał Górski, Ewa Czerwiec, Bożena Ryciak-Pospihil, Mateusz Tyczyński, Adam Tokarski, Małgorzata Łaskarzewska, Paweł Kośla, Bartosz Giziński i Leszek Ruszczyk.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych