Piątek 12 sierpnia
Klary, Lecha, Hilarii
RADOM aktualna pogoda

Stechek w Łaźni

dm 2022-06-27 16:50:00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" zaprasza na koncert zespołu Stechek, który odbędzie się w niedzielę, 3 lipca o godz. 16:30 w muszli koncertowej.

Koncert stanowi imprezę towarzyszącą inauguracji 15. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato. Dwaj charyzmatyczni bracia Paweł i Piotr łącząc jazz, film music, world music wypracowali swój artystyczny, oryginalny styl. Wrażliwość, wirtuozeria i bogate instrumentarium podkreślają wyjątkowość tego duetu.

Piękne autorskie kompozycje i błyskotliwe improwizacje wprowadzają słuchacza w oryginalny świat dźwięków. Jako nieliczni, na scenie wspólnie wykorzystują takie instrumenty jak skrzypce, fortepian, akordeon, duduk, zurna, fujara, shakuhachi, ney, ukulele, instrumenty perkusyjne... Wszystkie utwory inspirowane są kobietami - boginiami z mitologii skandynawskiej i w sposób bardzo plastyczny opowiadają o nich, przenosząc słuchacza w świat nieodgadnionych skandynawskich przestrzeni.

3 lipca 2022 roku (niedziela)

godz. 16.30

Stechek: Viking Godesses

Muszla koncertowa

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych