Środa 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Amfiteatr zaprasza. Będzie rockowo i operetkowo

dm, MOK "Amfiteatr" 2022-08-12 11:15:00

Na kolejne muzyczne wydarzenia zaprasza w nadchodzący weekend Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy operetki, jak i fani rocka.

W sobotę, 13 sierpnia na Placu Corazziego odbędzie się kolejna impreza z cyklu „Radom tańczy”. Nie zabraknie zarówno klasycznego mocnego brzmienia, jak i ballad. Wydarzenie poprowadzi Daniel Adamczyk, wokalista radomskiego zespołu Alicetea oraz DJ Maciej Małecki. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy od godz. 20.00.

Z kolei w niedzielę, 14 sierpnia, w ramach cyklu koncertów w tężni solankowej w parku na Obozisku odbędzie się gala operetkowa. Wystąpią soliści: Monika Gruszczyńska - sopran i Aleksander Kruczek - tenor, którzy zaśpiewają najbardziej znane i popularne przeboje muzyki operetkowej. Początek o godz. 18.00. Niedzielne koncerty w tężni solankowej to jeden ze zwycięskich projektów w tegorocznym Budżecie Obywatelskim.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych